www.wolnosc.pun.pl

Masz wybór wybierz WOLNOŚĆ

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-18 05:29:08

 Geniusz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 21
Punktów :   

Dla mnie...

Szybuję w powietrzu, w chmurach wysoko, mogę być wszędzie, nie mam ciała materialnego.
Jestem ponad światem, ponad bolesnymi emocjami, ponad cierpieniem, ponad bólem fizycznym
Jestem spokojny, lęk przestał dla mnie istnieć, nie istnieje przeszłość ani przyszłość, jestem wyłącznie tam gdzie chcę być lub mnie nie ma. Jestem spokojny bez granic, kocham...
Dziś jest to raczej tylko czasami , bardzo rzadko w snach...
Ktoś powiedział,,wolność to rozumienie i wybór konieczności,,
Wolność na teraz to dla mnie świadomość,
jestem świadomy, że moje ciało i świat narzuca mi ograniczenia,
jestem świadomy, że jestem nierozerwalnie połączony ze światem innymi ludźmi, że jestem malutką częścią,
jestem świadomy, że lęk jest tylko lękiem, strach tylko strachem, miłość tylko miłością, pieniadze tylko pieniędzmi, ból tylko bólem, ja tylko sobą...
jestem świadomy, że moje ciało chroni życia a ucieka przed śmiercią,
jestem świadomy, że dostosowuję Ciebie kimkolwiek, czymkolwiek jesteś na własne potrzeby,
jestem świadomy, że nie uniknę Ciebie, gdy przyjdziesz nie będę protestował, będę pokorny jak owieczka, wtedy nie będę miał wyboru,
przyjmę Cie z otwartymi ramionami i powiem ,,Witaj czekałem na Ciebie wiele lat, abyś mnie zabrała z tego świata abym nie czuł bólu, teraz gdy nie czekam oto jesteś, chodzmy więc tam gdzie Ty chcesz,,
DZiś to ja idę tam gdzie ja chcę, dzis to ja jestem wolny, cieszę sie tym ochłapem wolności jak dziecko,
Skoro już tu jestem to świadomię wybieram Ciebie -życie, gdy jednak Ty przyjdziesz nie będę dyskutował,
i powiem tylko: zrobiłem w życiu wszytsko czego chciałem, teraz Twój czas o moja Najdroższa i przeklęta, Dałaś mi tyle czasu ile potrzebowałem aby zrozumieć tajemnicę życia i nie lękać się już, nawet jesli dałas mi jedną sekunde tylko, wystarczyło mi ponieważ poczułem co to znaczy wolność, Teraz gdy stoje obok Ciebie pojdę z Toba abys mi pokazała jak umierać z godnością, moja jedyna sprawiedliwa ,nienawidziłem Cię, bo nie było Cie gdy nie chciałem żyć, teraz gdy chcę przychodzisz i zabierasz mnie. Teraz wiem po co to wszytsko było:-...)Abym stał się wolnym za życia, i teraz gdy potulnie idę przy boku Twym. Wcale nie jesteś straszna jak ludzie Cie opisywali, ale oni nierozumieli tak jak ja kiedyś, nie złość sie na nich proszę, jesteś jedyną Sprawiedliwą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lsmods.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.justynian.pun.pl www.dbrotsbykander.pun.pl www.dissowo.pun.pl