www.wolnosc.pun.pl

Masz wybór wybierz WOLNOŚĆ


#1 2010-12-06 09:29:04

 Geniusz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 21
Punktów :   

zajrzałeś tu? Dziękuję

A Więc są Tylko dwie główne i niepodważalne zasady:
1) Brak zasad!!! Jeśli podoba Ci się pierwsza zasada specjalnie dla Ciebie utworzyłem Dział ,, pierdoli mie,,
   Nie będę ukrywał, że i dla siebie, bo jest to mój ulubiony dział:-) gdzie na pewno będę zaglądał.
2) Na tym forum nikt nie jest ani mądrzejszy ani głupszy odemnie ani od żadnego innego Użytkownika.


Poniżej będę spisywał informacje i prośby, propozycje nie do odrzucenia w miarę rozbudowy forum, i ewentualnych skarg do mnie, których mam nadzieję nie będzie wogóle (,, nadzieja matka głupich,,:-))Wszytskie poniższe informacje nie dotyczą Działu ,, pierdoli mie,,
- jedynym i niepodważalnym założycielem i szefem  tego forum jest Administrator Geniusz,prywatnie Radek (,,gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść,,)
- jeśli coś Ci się nie podoba na forum, masz jakieś zastrzeżenia, od tego jestem ja ( z czasem będą to moi    moderatorzy również), oto moje prwatne gg 31584475-propozycji z Twojej strony,w razie czego-konfrontacji, walki nie unikam
-na forum nie oceniam,nie używam wulgarnych słów,nie krytykuję,poza oczywiście moim ulubionym Działem ,, pierdoli mie,,
-staram się słuchać Ciebie,jak najlepiej potrafię, jeśli tak nie jest zwróć mi poprostu uwagę w sposób cywilizowany,kulturalny i miły,jeśli bedziesz robić to,może okazać się,że to forum stanie sie jedynym w pełni tolerancyjnym miejscem w internecie,być może nawet jedynym takim miejscem w Twoim życiu.
-nigdy Cię nie wyrzucę z tego forum,bo jest ono stworzone zarówno dla Ciebie jak i dla mnie, gdy jednak zaczniesz ignorować moje informacje wtedy zareaguję  ja bądź jeden z moderatorów, będzie to rozmowa z Tobą, a ostateczną konsekwencją dla Ciebie może być możliwość korzystania tylko z Działu ,,pierdoli mie,,, a zablokowanie innych Działów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skoneyface.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.politologia-ur.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.java-fon.pun.pl