www.wolnosc.pun.pl

Masz wybór wybierz WOLNOŚĆ


#1 2010-12-07 00:58:42

 Geniusz

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 21
Punktów :   

oto jak narodziło się forum

Pewnego chłodnego wieczoru po raz kolejny wysyłam swoje ogłoszenie na portal ,nie podam nazwy żeby nie było, że robię negatywna reklamę. I co sie dzieje, usuwają mi moje ogłoszenie bo złamałem jakis regulamin ich, ale nie napisali mi co konkretnie złamałem. No to sie wku,,, znaczy zdenerwowałem się i piszę kolejne ogłoszenie... i co znów sie dzieje, znów mi usuwaja bez podania konkretnej przyczyny.
Moja złość osiagnęła granice wytrzymałości mojego mózgu,więc stwierdzam: W tym swiecie wciąż ktoś czegos zabrania, więc ja stworzę taki portal, gdzie ja będe szefem i będe umieszczał ogłoszenia jakie mi sie spodoba, i dam to samo prawo kazdej osobie, która ma dość wszelkich głupkowatych zakazów i regulaminów bez wyjasnienia, pomyslałem, zgłosiłem swoje przemyslenie do odpowiedniej osoby która mi założy forum,no i oto jest. Oczywiscie tylko czekam az komus sie nie spodoba że takie forum bez cenzury założyłem,bo przeciez zawsze ktos taki sie znajdzie, ale w grupie siła więc licze na Waszą pomoc w razie czego.
pozdrawiam ciepło, Geniusz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dissowo.pun.pl www.chidorigame.pun.pl www.dbrotsbykander.pun.pl www.lsmods.pun.pl www.justynian.pun.pl